Kontakt - kancelář
Kontakt - kancelář
iGeo - Geologie Chci vědět více ...
iGeo - Geotechnika Chci vědět více ...
iGeo - Geologie Chci vědět více ...
iGeo - Geotechnika Chci vědět více ...
iGeo - Geotechnika Chci vědět více ...
iGeo - Geologie Chci vědět více ...
iGeo - Geotechnika Chci vědět více ...
iGeo - Geologie Chci vědět více ...
iGeo - Geotechnika Chci vědět více ...
iGeo - Geotechnika Chci vědět více ...

Kariéra

Zaměstnání – nové posily týmuPROFESIONÁL bez autorizace/s autorizací

Schopnost samostatného myšlení, chtít učit se novému, týmová práce, práce v AutoCADu, práce v GEO5, Plaxis, RFEM apod…


ABSOLVENT

Stavební inženýrství (Ing., nebo Bc.)

Chtít učit se novému, týmová práce, práce v AutoCADu, práce v GEO5, Plaxis, RFEM apod…

Geologie (Mgr., nebo Bc.)

Chtít učit se novému, týmová práce, práce v MS Office, základy AutoCADu, práce v GEO5 (Stratigrafie)


STUDENT

Stavební inženýrství (bakalářský a navazující vzdělání)

Základní práce v AutoCADu, obecná znalost práce v GEO5, Plaxis, RFEM…

Geologie

Práce MS Office, základy v AutoCADuPro dynamicky se rozvíjející tým talentovaných odborníků hledáme profesionály, absolventy i studenty pro práci na celý úvazek a případně i brigádu ke studiu.

Jedná se nám o komplexně řešené projekty ve všech stupních projektové dokumentace, kdy navzájem v rámci společnosti a případně dalších spolupracujících firem řešíme zakázky kvalitně, rychle a efektivně.

Projekce jsou zpracovávány podle českých, evropských i zahraničních norem pro různé trhy. Znalost angličtiny, němčiny nebo jiného jazyka je výhodou. Za dobrou práci nabízíme dobré finanční ohodnocení, pracovní doba 7,5 h, možnost práce z domova, 5 dní indispozičního volna „sickleave“, možnost dalšího vzdělávání se a mnohem více.

Máme k dispozici vlastní kancelář a laboratoř. Máme k dispozici vlastní perfektní softwarové vybavení pro statické a geotechnické výpočty. Máme k dispozici vlastní techniku pro provádění geotechnických analýz v terénu.Zájemci kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese email


Reference

Ivan Poul mi pomáhal zmapovat geologické podloží, pro stavbu rodinného domu v prudkém svahu. Ve fázi projektu jsem se chtěl ujistit, že svah nebude tlačit na zdi a domek praskat. Vzhledem k dobře viditelnému skalnímu profilu a také neporušení okolních domů, jsem se spokojil s kvalifikovaným odhadem a nechtěl jsem dělat žádné detailnější zkoušky, které se mi zdály zbytečné. Při realizaci se zjistilo, že i u takto malého domu (z.s.= 60 m2) je geologický profil nestejnorodý a navíc pod velkou částí domu jílovitý. Pro jistotu správného založení bylo třeba rychle stanovit typ jílu a navrhnout opatření jak stavbu založit na ne zcela stabilním podloží. Vše mi Ivan Poul zajistil do několika dnů, dle návrhu jsem upravil konstrukci základů a díky rychlosti jsme stihli realizovat základy včas (a to za minutu 12) před propuknutím zimy.

Ing. Martin Malec
projektant/přípravář staveb
S RNDr. Ivanem Poulem jsem spolupracoval na HG a IG průzkumu na pozemku pro výstavbu RD Hoštice – Heroltice. Této spolupráce si velice vážím díky jeho vstřícnosti a ochotě, která je v dnešní době vzácná. Jeho profesionální přístup k zákazníkům hodnotím velmi kladně a jeho služby mohu všem doporučit.

Michal Štambera
obchodní zástupce